top of page

השירותים שלנו 

shutterstock_350999087.jpg

מענקים כספיים עבור פעילות מו"פ מהווים כיום מרכיב מהותי בהתנהלותה הפיננסית של החברה והנם שיקול מרכזי שנלקח בחשבון בעת תהליך קבלת ההחלטות לקראת השקעה בפרויקט פיתוח עתידי, קביעת מודל התפעול של החברה ואפילו בבחירת מקום ייסודה.

מדינת ישראל מעודדת חברות בתחומה לבצע פעילות תעשייתית בכלל ופעילות ומחקר ופיתוח בפרט, באמצעות מגוון מסלולים של הטבות ממשלתיות (אם בצורת מענקים כספיים, הטבות מס ועוד).

השינויים התכופים בחוקי המדינה הרלוונטיים והתקנות הנלוות (חוק המו"פ, החוק לעידוד תעשייה, החוק לעידוד השקעות הון ועוד), מצריכים מהחברות קונספציה חדשה השונה מהותית מזו הקיימת היום, ואשר מתבטאת בגישה פרו-אקטיבית אל מול הגופים הממשלתיים האמונים על מתן מגוון התמריצים, וזאת על מנת שיוכלו לנצל באופן מלא ואופטימלי את מגוון ההזדמנויות העסקיות הקיימות, בכל זמן נתון, במסלולים השונים.

לאחר ניתוח מקיף ומעמיק של הלקוח וצרכיו, אנו מספקים לו:

בחינה פרו-אקטיבית, לאורך כל השנה, של מסלולי הטבות נוספים, על מנת לוודא שהחברה מודעת למגוון ההזדמנויות העסקיות הפתוחות בפניה וכן שמימוש ההטבות נעשה בצורה מיטבית

יעוץ וסיוע לחברה לאורך כל התהליך של קבלת ההטבות, ובפרט קביעת אסטרטגיית הפנייה לגוף המממן, הגדרה וכתיבת הבקשה הפורמלית למענק והכנת החברה לקראת מפגשיה עם נציגים של אותו הגוף (בודקים טכנולוגיים, פיננסיים ועוד)

תכנון אסטרטגי ובניה של חבילת התמריצים לה זכאית החברה בהתאם למודל העסקי, ליעדים האסטרטגיים ולתחזיות הפיתוח.

ליווי מתמשך לכל אורך חיי הפרויקט מול הגופים השונים, ובפרט בכל הקשור לדרישות הפורמליות והמחויבויות שיש לחברה מול הגורם המממן (דיווחים טכנולוגיים, פיננסיים ועוד). אנו מוודאים ופועלים לכך שבכל נקודת זמן, הלקוח מנצל באופן מקסימלי את המענקים שאושרו לו.

גישתנו מתבססת על ניסיוננו העשיר והידע הנרחב שצברנו בכל הקשור למסלולי התמריצים השונים, הפתוחים בפני חברות תעשייתיות (טכנולוגיות ומסורתיות) הן בישראל והן בעולם.

אנו רותמים את הידע הזה לצורך מציאת פתרון תמריצים אופטימלי וייחודי אשר "נתפר" במיוחד לחברות בשלבי חייהן השונים.

אנו מאמינים שלצורך הגדרת והשגת סל תמריצים אופטימלי יש הכרח בראיה מערכתית ובחשיבה מקדימה שמתבססת על ידע והבנת תהליכים עסקיים מקומיים וגלובליים, ידע מעמיק בנבכי החוקים והתקנות הרלוונטיים ויכולת מוכחת של עבודה מול גופים מוסדיים וממשלתיים.

בעבודתנו אנו מחויבים ליצירתיות מחשבתית אשר משלבת ראייה מקיפה ושלמה של מגוון האלטרנטיבות העסקיות הקיימות בכל זמן נתון עבור לקוחותינו, בהתאם למודל העסקי שלהם וצורכיהם האסטרטגיים.

הישגינו יוצאי הדופן מבוססים על גישה זאת.

גישתנו הייחודית והיתרונות שלנו

 אנו מציעים לכם את כל היתרונות שלנו:

ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנה של ייעוץ מקצועי, אשר ניתן למאות חברות ישראליות.

מסירות ומתן תשומת לב אישית, תודעת שירות גבוהה וניהול יעיל ואיכותי הם רק חלק מהמאפיינים את עבודתנו.

יצירתיות מחשבתית בשונה מחברות יעוץ אחרות, אנו לא מחפשים להיות "הגדולים ביותר" אלא דווקא "הטובים ביותר", ולכן יש לנו יותר זמן להעניק לכל לקוח, זמן אשר נדרש לצורך מציאת ובניית הפתרון האופטימאלי עבורו.

המחשבה שלנו תמיד תהיה "מחוץ לקופסה" וכך גם הפתרונות שאנו מוצאים.

מודל תשלום ייחודי מכיוון שאנו מודעים לחשיבות נושא הנזילות הכספית אצל הלקוח, אך גם ליכולותינו המקצועיות המוכחות, אנו פועלים, על בסיס הצלחה בלבד (עם תשלום מקדמה קטנה שמקוזזת מההצלחה). בשונה מיועצים אחרים אנו מלווים את לקוחותינו ללא מגבלת שעות ובגמישות מרבית לכל אורך התהליך.

מקצוענות מתן יעוץ וביצוע פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר, תמיד בהתאם לצרכים האסטרטגיים של הלקוח ועל פי דרישות ונהלי הגורם המממן.

במסגרת עבודתנו אנו מאמינים בגישה פרו-אקטיבית ולכן תמיד נפנה ללקוח אם אנו חושבים שעליו לבחון אפשרויות חדשות, הזדמנויות עסקיות מזדמנות או כל מהלך אחר שיסייע לו לממש בצורה טובה יותר את האפשרויות הפתוחות בפניו.

bottom of page